به جای یادگیری بعد از After Effects و ساختن انیمیشن خود از ابتدا می‌توانید از پروژه‌هایی از VideoHive با استفاده از پروژه‌های Effects که می‌توانید لوگو خود را به آن وارد کنید، ارزان باشند. انیمیشن همچنان کارساز خواهد بود، اما به جای آن logo را نشان می‌دهد. در این 

آموزش طراحی لوگو همراه باشید

چه شما کانال خودتان را داشته باشید و چه در حال ساخت یک ویدئوی تبلیغاتی برای یک محصول جدید باشید، این دارایی‌ها، راه میانبری برای نشان دادن logo در After Effects است. این برنامه آموزشی در این برنامه آموزشی به شما کمک خواهد کرد تا برخی از the اقلام موجود در VideoHive را کشف کنید.

چگونه یاد بگیرید
در این برنامه آموزشی، من به شما کمک خواهم کرد تا پتانسیل استفاده از یکی از موارد در این برنامه آموزشی را ببینید. شما خواهید دید که من یکی از بهترین پروژه‌های Effects را در نظر می‌گیرم و در آرم خودم قرار می‌گیرم تا یک دریافت چشم را ایجاد کنم.

طرح‌های محبوب استینگ برای After Effects
حال بیایید نگاهی به فایل‌های پیشنهادی من بیندازیم تا شما را اله‌ام بگیرید.

اعلان
۱. glitch روشن لوگو Reveal
این دارایی یک catcher. لوگو در میان چراغ‌های روشن و روشن روی صفحه نمایش داده می‌شود.

برای یک فیلم جدی‌تر، یک نسخه دراماتیک و شدید ایجاد کنید.

glitch روشن لوگو Reveal
۲. Logo ساده
این آرم گرافیکی به سرعت، تمیز و تا نقطه شروع می‌شود.

خوب است: یک مقدمه ساده و حرفه‌ای برای لوگوی شرکت تان.

۳. Reveal سریع Logo
در این فایل، لوگو از میان ابری از دود عبور می‌کند و به سرعت روی the ظاهر می‌شود. اگر یک معرفی سریع می‌خواهید، این یک انتخاب عالی است.

خوب است: بریدن یک راست به نقطه نمایش یک آرم.

نشان دادن سریع لوگو
۴. سطوح ۳ D
این یک انیمیشن فوق‌العاده است که یک لوگو صاف و عمق بیشتری را به ارمغان می‌آورد. آرم شما می‌چرخد و به طور پویا در After Effects نورپردازی می‌شود.

خوب برای: یک ویدئوی با تکنولوژی بالا، با تمرکز بر روی لوگو.

سطوح ۳ D
۵. ذرات رنگارنگ روی Reveal II
این پروژه مرا به یاد تاثیر watercolor می‌اندازد. لوگو در میان رنگ‌های گوناگون ظاهر شد و از میان آتش بیرون آمد.

برای یک لوگوی منحصر به فرد و رنگارنگ.

۶. Logo رنگارنگ پروانه
در این پروژه، آرم شما از شنا کردن با استفاده از پروانه انیمیشن ظهور خواهد کرد. این قطعا یک دارایی منحصر به فرد است که نمی توان برای هر سناریو استفاده کرد، اما بسیار خوب انجام شده‌است.

برای اینکه: از میان جمعیت بلند شوید.

۷. Cinematic Toolkit Logo Pro
این مقدمه یادآور فیلم ایندیانا جونز است، که لوگو به عنوان یک لوح حکاکی شده بسیار حکاکی شده با نور پویا نشان داده می‌شود.

خوب است: یک معرفی روستایی با نور روشن از logo.

۸. مهر گیاه
این انیمیشن نشانه شما را به عنوان یک تمبر نشان می‌دهد، با دارایی خودتان که در کاغذ با یک تمبر چوبی متحرک به کار می‌رود.

خوب برای: یک شرکت بزرگ و جدی‌تر به نمایش گذاشته می‌شود.

۹. تکان دادن علامت روی پرچم
این یک دارایی منحصر به فرد دیگر است: آرم شما در باد بر روی پرچم‌های واقعی تکان می‌خورد. من می‌توانستم با استفاده از این دارایی برای شرکت، تولید جهانی را ببینم.

خوب است: یک تولید مثل واقعی از logo روی پرچم.

تکان دادن پرچم
۱۰. پخش‌کننده فیلم ن‌هایی
این دارایی بسیار خوب انجام می‌شود و یادآور چیزی است که شما در یک فیلم اکشن خواهید دید. مزیت این است که شما می‌توانید لوگوی خود را در این مقدمه بزرگ قرار دهید!

خوب برای: یک مقدمه نمایش نقره‌ای برای کسری از هزینه.

۱۱. توضیح دادن حماسه اپیک
این یک دارایی دیگر است که درست در بازی ویدئویی یا فیلم اکشن جای می‌گیرد. لوگو با نور انفجاری و اثرات آتش‌سوزی بر روی اسلاید قرار می‌گیرد.

خوب است: یک مقدمه تیره و زمینی با استفاده از لوگو.

رونمایی از اپیک Incandescent
۱۲. علامت scribble سبک
این لوگوی تمیز و روشن لوگو را از طریق یک انفجار نور در After Effects، نشان می‌دهد.

خوب است: یک ویدئوی مدرن با تکنولوژی مدرن با یک معرفی ساده.

۱۳. پرچم قهرمانان
این یک محصول مناسب است، اما بسیار خوب انجام شده‌است. اگر کانال یا تولید شما ارتباطی با کامیک داشته باشد، این یک انتخاب عالی است، چون لوگوی شما در مجموعه‌ای از صفحات کتاب کامیک به پرواز در می‌آید.

خوب است: طرفداران کتاب‌های کمدی و تولیدات فیلم شان.

۱۴. لوگوی طلایی
این معرفی روشن و درخشان، احساسی ماندگار به آن دارد. لوگو با یک نگاه طلایی براق تغییر شکل داده و بر روی اسلاید می‌چرخد.

خوب است: یک انیمیشن کلاسیک و جاودانه به نظر می‌رسد که یک sting لوگو را به ویدئو شما اضافه می‌کند.

نشان طلایی
۱۵. نمایش لوگو
این لوگوی glitchy یک catcher چشمی است. با اشکال هندسی و طرح‌های خط انیمیشن، آرم شما به شکل پویانمایی کشیده‌شده و روی اسلاید کشیده می‌شود.

خوب است: یک مقدمه مدرن و علمی به اسلاید تان.

https://maktabtv.com/Courses/logo-design/
Recap & Assets Assets.
این برنامه آموزشی یک کیف دستی جالب از فایل‌های After Effects است که باید خلاقیت را جرقه بزند. بسیار آسان است که هر کدام از این پرونده‌ها را دانلود کنید و لوگوی خود را در آن رها کنید.

بررسی کنید.

مشخصات

آخرین جستجو ها